Oficina de Relacions Internacionals

Dr. Silvia Mas Sañé
Degana de la Facultat de Ciències Socials
Directora de Qualitat, Serveis Acadèmics i Relacions Internacionals
smas@umanresa.cat

 

Coco Vilaseca-Whitehead
Coordinadora de Relacions Internacionals i Programes d'Intercanvi
cvilaseca@umanresa.cat

Isabel Santa
Secretària
isanta@umanresa.cat

COORDINADORS ACADÈMICS INTERNACIONALS

FACULTAT DE CIÈNCIES DE LA SALUT

 

Estudis de Fisioteràpia: Griselda González
ggonzalez@umanresa.cat

 

Estudis d'Infermeria: Aida Camps
acamps@umanresa.cat

 

Estudis de Podologia: Xavier Ortas
xortas@umanresa.cat

 

Estudis de Logopèdia: Mireia Torralba
mtorralba@umanresa.cat

 

FACULTAT DE CIÈNCIES SOCIALS

 

Estudis d'Administració i Direcció d'Empreses: Jordi Franch
jfranch@umanresa.cat

 

Estudis d'Educació Infantil: Gabriel Lemkow
glemknow@umanresa.cat